Doğru Sahte Transkript’i Alın

Doğru Sahte Transkript’i Alın, Diploma ve transkript yapan bir şirkettir ve sahte transkript hizmetimiz hakkında sık sık sorular alıyoruz. Sahte transkriptler genellikle çeşitli nedenlerle sipariş edilir, ancak en yaygın olarak bir iş bulmak için. Sahte transkript, bazı kişilerin özgeçmişlerindeki veya sosyal güvenlik kartlarındaki adlarını değiştirmelerine de yardımcı olabilir. Sahte transkriptlerin yasal olup olmadığını merak etmek alışılmadık bir durum değil. Sahte transkriptlerimiz, sipariş ettiğiniz tür ne olursa olsun, yalnızca kişisel amaçlar için kullanıldıkları sürece %100 yasaldır. Burada GED, lise ve üniversite transkriptleri hakkında aldığımız birçok soruyu göz önünde bulundurarak, bu transkriptlerin kullanımları ve yasallığı hakkında bir yazı hazırlamayı düşündük.

Bir transkripte neler dahildir?
Bir transkript, birçok insanın hakkında hiçbir fikrinin olmadığı birçok bilgi içerir. Resmi bir transkript aşağıdaki bilgileri içerir:

Öğrencinin adı ve kazanılan derece. Sahte bir transkript, sahte bilgiler içerebilir veya yinelenen bir transkript, transkripti sipariş eden kişiye ilişkin doğru ayrıntıları içerebilir.
Varsa, akademik onurlarınız (Dekan Listesi gibi). Sahte transkriptler bu gereksinimlerin hiçbirine tabi olmayacaktır.
Toplam not ortalamanız olarak bilinen, okulda veya kolejde aldığınız tüm derslerdeki performansınızın ortalaması.
Eğitiminiz boyunca aldığınız tüm dersler ve aldığınız notlar hakkında detaylı bilgi.
ValidGrad’da oluşturduğumuz her transkript, geleneksel transkript ile aynı standart bilgileri içerir. Belirli bir kurumun transkriptlerinde logo, mühür veya kabartmalı transkript anahtarı gibi ek öğeler görünebilir. ValidGrad, bu öğelerin her biri ile sahte transkriptler oluşturabilir. Orijinaline olabildiğince yakın olduğundan emin olmak için transkriptinizde yer alan herhangi bir özel ayrıntıya ihtiyacınız varsa lütfen bize bildirin.

Sahte transkript ne için kullanır
Lise veya üniversite transkriptinizin bir kopyasına ihtiyaç duyabileceğiniz birkaç durum vardır, ancak çoğu insan, birisi isteyinceye kadar buna ihtiyaç duyduklarının farkında değildir. En sık yeni bir iş başvurusunda bulunurken olur. Üniversite derslerinizi tamamladığınızı kanıtlamak için, işverenler artık, özellikle pozisyon bir üniversite diploması gerektiriyorsa, transkriptinizin bir kopyasını istemektedir. Başka bir okula veya sürekli eğitim programına başvuruyorsanız, lise veya GED transkriptinizi sağlamanız gerekebilir. Çoğu durumda, daha yüksek seviyeli kurslara kaydolmadan önce ön kurs veya ön koşullar gereklidir.

Sahte transkript yasa dışı mı?
Kesinlikle hayır.

İnternet, satın alabileceğiniz sahte transkriptlerle dolu. Bazı eyaletlerin sahte transkriptlerin kullanımını veya dolandırıcılık için kullanmak amacıyla bir transkript bulundurmayı yasaklamasına rağmen, sahte transkript vakalarının çoğu ifade özgürlüğü yasalarının kapsamına girer. Eyaletinizin buna karşı özel bir mevzuatı yoksa, sahte bir transkript satın alma ve teslim etme haklarınız dahilindesiniz. ValidGrad’dan bir transkript sipariş ederken , herhangi bir dolandırıcılık yasasını çiğnememelisiniz.

Transkript herhangi bir kurs içeriyor mu?
Ülke çapında çeşitli dereceler ve ana dallar üretim departmanımız tarafından izlenmektedir. Farklı liselerde, üniversitelerde veya kolejlerde alınan dersler tam olarak eşleşmeyebilir, ancak benzer adlara sahip olma eğilimindedirler. Özel çalışma alanınız, listelenen her sınıf tarafından temsil edilir. Bu listedeki sınıflar genellikle müşterilerin kabul edilebilir bulması için yeterince yakındır. Bu farkın bir örneği, bir derse “İngilizce 101” ve bir okulun “Edebiyatına Giriş” olarak atıfta bulunmasıdır. Transkriptlerimizde sunulan derslerin belirli bir derece ile mezun olmak için gerekenleri karşılayacağından eminiz ve gereklilikler konusunda güncel kalmak için çok çalışıyoruz.

Sahte transkript özel kağıda mı yazdırılıyor?
Web sitemizde transkript oluşturma sürecini tamamladıktan sonra size sahte transkriptinizin dijital bir versiyonunu göstereceğiz. Ayrıntılardan memnun kaldığınızda ve satın alma işleminizi tamamladığınızda gerçek bir transkriptin görünümünü kopyalayacak şekilde yüksek kaliteli kağıda basılmış bir transkript alacaksınız. İmza veya mühür gibi küçük farklılıklar olsa da (yasal nedenlerle çoğaltamayız), transkript tıpkı orijinal transkript gibi görünecek ve hissedilecektir.

Tıpkı diğer önemli satın alımlarda yaptığınız gibi, sahte bir transkript satın almadan önce her zaman durum tespiti yapmalı ve sorular sormalısınız. Sipariş vermeden önce, ürünün ihtiyaçlarınızı karşılayacağından emin olmalısınız. ValidGrad mükemmel bir müşteri hizmeti sunar, bu nedenle bu gönderide ele alınmayan başka sorularınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Tam olarak beklediğinizi aldığınızdan emin olmak için, aldığınız sahte dökümün beklentilerinize uygun olduğundan emin oluruz.