Garantili Diploma Satışı

Şirketimize ve mükemmel müşteri hizmetine o kadar güveniyoruz ki, siparişinizin işlenip teslim edileceğini GARANTİ EDECEĞİZ. Umarız bu, bizimle siparişinizi verirken size ek bir rahatlık hissi verir.

Garantimiz şu şekildedir: siparişinizi bizden almazsanız ve bu bizim hatamızsa, tüm nakliye ücretlerini size geri ödeyeceğiz ve size yeni bir paket göndereceğiz.

Garanti, teslimat ZAMANI/TARİHİ DEĞİLDİR çünkü bu, UPS’in departmanıdır ve hava koşulları veya UPS’i geciktiren herhangi bir sayıda sorun olabilir.

Garantimiz, seçtiğiniz nakliye seçeneğine bağlı olarak siparişinizi zamanında işleyip göndereceğimizdir. Gönderi kanıtımız bir UPS takip numarasıdır. Siparişinizde belirtilen süre içinde bir takip numaramız varsa, bu garanti kapsamındayız.

Gönderi ile ilgili bizim açımızdan bir sorun olursa, bu garanti ürününüzün maliyeti için değil, sizin nakliye ve taşıma maliyetiniz için geçerli olacaktır.

Bize doğru ve eksiksiz nakliye bilgileri sağladığınızdan emin olmak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu nedenler siparişleri geciktirebilir ve garantimiz kapsamında DEĞİLDİR:
1 – Yanlış bir adres veriyorsunuz,
2 – Yanlış iletişim bilgileri veriyorsunuz,
3 – Gönderim bilgilerini eksiksiz sağlamıyorsunuz,
4 – Çelişkili gönderim bilgileri veriyorsunuz,
5 – Siparişinizi onaylıyorsunuz ve onayınızı bekliyoruz,
6 – UPS, siparişinizin teslim edildiğini kanıtlayan bir imza sağlar,
7 – USPS ile Posta Kutusuna gönderirsek,
8 – Siparişinizi bize postalarsanız. USPS, siparişinizi teslim etmeleri zaman aldığından büyük bir gecikmeye neden olacaktır. Bize postalanan siparişleri, kapımıza ne zaman ulaştıklarına göre zamanında göndeririz.
9 – Teslimatı geciktiren “uzak bir bölgeye” gönderim yaparsak.