Sahte Diploma Almak Ne Kadar Sürer?

Sahte bir diploma almanın ne kadar sürdüğünü merak ediyorsanız, cevap sizi şaşırtabilir. İşte bilmeniz gereken her şey.

Dünya çapında yüzbinlerce sahte diploma basıldığını ve müşterilere satıldığını biliyor muydunuz? Ancak, birinin etik olmayan bir şekilde terfi veya zam elde etmek için sahte diploma kullanması gerekli değildir.

Başarılı bir kariyere sahip biri bile, gerçek diplomasını kaybettiyse ve birkaç hafta sürebilen yeni bir diploma bekliyorsa sahte bir diplomaya yatırım yapabilir.Accounts

Free Trial

Projects

SSL

Storage

Domains

Sub-domains

GÖSTERMELİK DİPLOMA

2.000 TL

TEK SEFERLİK

E-Devlet Onayı YOK

Kabartma İşlemeli

Islak İmza

Soğuk Mühür

Orjinal Hologram

Transcript ve Noter Tastiği

Ücretsiz Taslak

LİSE DİPLOMASI

4.000 TL

2.000 TL ÖN ÖDEME X2 TAKSİT

E-Devlet ve Okul Sisteminde Kayıtlı

Kabartma İşlemeli

Islak İmza

Soğuk Mühür

Orjinal Hologram

Transcript ve Noter Tastiği

Ücretsiz Taslak

ÖNLİSANS DİPLOMASI

8.000 TL

2.000 TL ÖN ÖDEME X4 TAKSİT

E-Devlet ve Okul Sisteminde Kayıtlı


Kabartma İşlemeli

Islak İmza

Soğuk Mühür

Orjinal Hologram

Transcript ve Noter Tastiği

Ücretsiz Taslak

LİSANS DİPLOMASI

10.000 TL

2.000 TL ÖN ÖDEME X 4 TAKSİT

E-Devlet ve Okul Sisteminde Kayıtlı


Kabartma İşlemeli

Islak İmza

Soğuk Mühür

Orjinal Hologram

Transcript ve Noter Tastiği

Ücretsiz Taslak

Sahte bir diploma, duvarda boş bir çerçeve bırakmak yerine bilginizi sergilemenin harika bir yoludur. Sahte diploma almak ve bunun ne kadar sürede teslim edileceği hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Neden Sahte Diploma Kullanmalısınız?
Bazı insanlar mesleki veya kişisel olarak hak etmedikleri bir ödülü kazanmak için sahte diplomalar satın alsa da, birçoğu farklı diplomalar toplamayı sever çünkü bunlar bir sanat eseri olarak kabul edilebilir.

Kolejlerin verdiği farklı sertifikalara bakmak için biraz zaman ayırın. Çarpıcı mühürler ve son derece ayrıntılı kenarlıklarla genellikle çok güzeller.

Bazı insanlar onları profesyonel olarak kullanabilecekleri bir şey yerine sanat eseri olarak toplamaktan hoşlanır. Koleksiyonunuzu genişletmek için farklı ülkelerden diplomalar da sipariş edebilirsiniz.

Ardından, çeşitli okullardan güzel tasarımlara ve sembollere hayran olmak için bunları kendi sanat galerinizde sergileyebilirsiniz . Alternatif olarak, insanlar hızlı bir şekilde değiştirmek için sahte bir diploma da kullanırlar.

Bunun nedeni, sizin diplomanız kaybolduysa veya hasar gördüyse, bazı okulların resmi bir diplomayı yazdırıp teslim etmesi haftalar veya aylar alabilir. Örneğin, yakın zamanda bir sel yaşadıysanız, tüm belgelerinizi mahvetmiş olabilirsiniz.

Diploma asmadan duvarınızı boş bırakmak yerine, postayla aslının gelmesini beklerken yenisi siparişi vermelisiniz. Bazı okullar da hiç değiştirme yapmaz.

Bu nedenle, yüksek nitelikli kişilerin sıkı çalışmalarını sergilemek için yine de sahte bir diplomaya yatırım yapması gerekebilir.

Üniversitenizden gerçek diplomayı alana kadar, başarılarınızın görsel bir kaydına sahip olmak için sahte bir diploma asmanın zararı olmaz. Birisi mezun olmakta zorlanıyorsa, ilham almak için sahte bir diploma alabilir.

Kolejden ayrılmaya devam ediyorsanız veya sınavlara çalışmak konusunda uyuşuk hissediyorsanız , okulda başarılı olmak için kendinize ilham vermek için her zaman bakabileceğiniz bir ödüle sahip olmak her zaman yardımcı olur.

Bitiş çizgisine ulaşmak için ekstra desteğe ihtiyacınız varsa, sahte bir diploma sizi mezuniyet hedeflerinize doğru itmeye yardımcı olabilir. Çocuğunuza hayallerindeki okula başvurması için ilham vermek için sahte bir diploma da kullanabilirsiniz.

Onlara tanınmış bir kolejden bir diploma gösterebilir ve hangisini en çok sevdiklerini sorabilirsiniz. Bu, çocuklarınızın başarılı olmak için hayallerindeki okullara başvurmaları için ilham verebilir, böylece mezun olduktan sonra gerçek bir okul elde edebilirler.

Film Aksesuarları
Oyuncu musun yoksa film öğrencisi misin? Bir film yönetiyor olabilirsiniz ve sahne malzemesi olarak bazı sahte diplomalara ihtiyacınız olabilir, özellikle de filminizin kahramanı yüksek eğitimliyse ve onun ofisi için bir set tasarlamanız gerekiyorsa.

Sahte diplomaların en yaygın alıcılarından biri prodüksiyon stüdyolarıdır. Bir dahaki sefere en sevdiğiniz filmi izlediğinizde, asılı sertifikaları görmek için duvara daha yakından bakın.

Bunlar genellikle bir sahneyi satmaya yardımcı olmak için gösteri dekoru olarak kullanılır. En iyi yanı, sahte bir diplomanın çok orijinal görünebilmesidir. Sahte diploma ile gerçek diploma arasında ayrım yapmakta zorlanacaksınız çünkü teknoloji en iyi kopyaları üretecek kadar ilerlemiştir.

Film setlerinin, filme alınan hikayeye değer katacak en meşru ürünü sunmak için gerçek sertifikalardan birçok unsuru ve özelliği yakalamaya yardımcı olabildikleri için sahte diploma satan çevrimiçi sağlayıcıları sevmesinin nedeni budur.

Ne de olsa televizyonda bir avukatın ofisini görseniz ve duvarlarının boş olduğunu fark etseniz asla ikna olmazsınız. Onlar gerçek bir avukat mı?

Ne Kadar Sürer?
İyi haber şu ki, sahte bir diploma sağlayıcı, sertifikayı yazdırmadan önce kimliğinizi doğrulamanızı veya birçok güvenlik kontrolü yapmanızı asla istemez. Bu nedenle, kayıt kayıtlarını ve transkriptleri taramaları gerektiğinden, parşömeninizi yanlışlıkla kaybettiyseniz, kolejlerin parşömeni teslim etmeleri bu kadar uzun sürer.

Seçtiğiniz sağlayıcıya bağlı olarak, en hızlı UPS teslimat seçeneğimizi seçerseniz, sahte diplomanız 1-2 iş günü içinde basılabilir ve gönderilebilir. Ancak bu, parşömeni doğrudan seçme, yazdırma ve gönderme seçeneğini tercih ettiğinizde olur.

Aksi takdirde ön prova da isteyebilirsiniz. Bu, genellikle e-postanızdaki sertifikanın kanıtını tasarladığımız, yazdırdığımız ve size gönderdiğimiz yerdir. Ardından belgeyi gözden geçirebilir ve gerekli değişiklikleri not edebilirsiniz.

Bu, tam adınızın ve kalifikasyonunuzun doğru bir şekilde belirtildiğinden emin olmak için belgede belirtilen tüm bilgileri doğrulamak için en iyi fırsattır.

Herhangi bir değişikliğe ihtiyacınız varsa, bilgileri düzeltebilmemiz ve siparişinizi doğrulamanız ve onaylamanız için belgeyi yeniden gönderebilmemiz için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Üründen memnun kalıp kargo ücretini ödedikten sonra belgeyi hemen teslim edebiliyoruz. Ancak, özellikle sıkı bir programınız varsa, gecikmeleri önlemek için her zaman bize hızlı bir şekilde yanıt verdiğinizden emin olun.

Özelleştirmeler
Ayrıca, gönderiminize fazladan 2-3 iş günü ekleyebilecek özel kabartmalı mühürler talep edebilirsiniz. Tasarımcınızın belgenizi özelleştirmek için ek zamana ihtiyacı varsa e-posta yoluyla bilgilendirileceksiniz.

Nakliye masrafları ve teslimat programları, bulunduğunuz yere göre değişir. Web sitemizdeki ödeme sırasında, konumunuzu girme seçeneğiniz olacaktır.

Bu, bölgeniz için mevcut teslimat seçeneklerini sağlayacaktır. Siparişi verdikten sonra, gönderinizi takip etmenize yardımcı olacak bir takip numarası alacaksınız. Ödeme sırasında seçtiğiniz UPS hizmetine bağlı olarak , belgeniz 1-9 iş günü arasında herhangi bir yere teslim edilebilir.