Sahte Dekont Yapma

Değerli müşterilerimiz sahte dekont hazırlıyoruz, her ne kadar sahte denilsede biz tüm bankaların dekontlarını karekodu ile beraber orjinal şekilde hazırlıyoruz.

Dekont hazırlama ücretimiz 1.000 TL dir. Taslak Hazırlanmaz ÖDEME PEŞİN

Ödeme dekontlarının formatlarının tüm bankaların farklıdır, biz tüm banka dekontlarının birebir aynısını sizlerin verdiği bilgiler doğrultusunda hazırlıyoruz, dekontun tarihi saati, dekontun tutarı, ödeme kime gelmiş, ödeme kim tarafından yapılmış tüm bilgileri eşleşecek şekilde hazırlıyoruz.

Dekont hazırlama ücretimiz 1.000 TL dir. Ancak fiyat tutarın büyüklüğüne göre değişmektedir. Daha üst tutarlar için hizmet fiyatımız değişkenlik gösterebilir.

Türkiye iş bankası dekontu hazırlama, Akbank dekont yapma, kuveyt türk sahte dekont yapma ziraat, vakıfbank sahte dekont, fake dekont, boş dekont örneği word ve pdf gibi aradığınız tüm ihtiyaçlarınız da bizlere ulaşabilirsiniz.

Önce sizin istediğiniz bir bankanın demo dekontunu hazırlıyoruz, akabinde dekontu görüyorsunuz eğer sizin içinde uygunsa ödeme yapıyorsunuz bizde size size dekontu mail olarak orjinal PDF şeklinde, yani sanki internet mobil bankacılığınız dan almışsınız gibi, saati dakikasına hazırlıyoruz. Karekodlu hazırlıyoruz yani siz karekodu okuttuğunuz da ilgili bankanın web sitesine gitmektedir.

Banka Dekontu Hazırlama Ücreti 1.000 TL dir. Pazarlık Söz konusu değildir.

WhatsApp Yazınız