Mühürlü Gerçek Diploma Satın Al

Mühürlü gerçek diploma satın al, Uzun yıllardır mühür bizim uzmanlığımız olmuştur. Her türlü mühür, damga veya hologramı ve hatta rölyef tipi kabartmayı çoğaltabiliriz.

Birçok üniversite ve kolej kabartma veya altın mühür kullanır. contalar da birden fazla renk olabilir. Bazı okullar, mühürlerin olabildiğince benzersiz görünmesini sağlamak için altın varak eklenmiş termografik veya altın varak kabartma gibi farklı yöntemleri birleştirir. Londra Üniversitesi’nin kabartma kabartması gibi diğer okullar, geleneklerini onlarca yıldır sürdürmektedir. Elimizde kalıp seti olmayan benzersiz mühürler için, istenen belgenin doğru şekilde yeniden üretilmesi üç hafta kadar sürebilir.

Kendinden mürekkepli veya önceden mürekkepli damgalar gibi her türlü damgayı da oluşturabiliriz. Avrupa’daki birçok kolej ve üniversite, özellikle Fransa ve Almanya’da hala mürekkep pulları kullanıyor. Bize tasarımınızı gönderin veya bize ne istediğinizi açıklayın. Sizin için özel bir damga oluşturacağız.

Boş kağıda sadece bir mürekkep damgasına, kabartmaya ve hatta bir mühüre ihtiyacınız varsa, onu da yapabiliriz. Sadece whatsapp ile bizimle iletişime geçin ve gerçek olabilir ve zor işi bize bırakabilirsiniz.