Online Diploma Hazırlama

Online diploma hazırlama, Muhtemelen bu web sitesinde birkaç kez okuyacağınız gibi, “ürettiğimiz ve sattığımız tüm ürünler KESİNLİKLE yalnızca yenilik amaçlı kullanım içindir” veya buna benzer bir şey söylediğimizi duyacaksınız. Başka bir deyişle, sattığımız yeni diplomaların hiçbirini bir iş bulmak, zam yapmak, üniversite başvurularında veya aldatıcı, dürüst olmayan veya alçakça kabul edilebilecek herhangi bir şey için kullanmayı düşünmüyoruz .

Online diploma hazırlamak – Şablonlar ve PDF ?
10 yıldan fazla bir süre önce Cheaper-than-Tuition’a başlamadan önce, profesyonel bir web ve grafik tasarım kariyerine yeni başlayan 20’li yaşlarında bir gençtim. Online diploma hazırlama programı varsa, çok geçmeden, öğrenmeye ve oynamaya can attığım oldukça havalı grafik tasarım yazılımlarına ve profesyonel baskı ekipmanlarına erişimim oldu… ve tüm bu harika yazılım ve baskı ekipmanlarıyla ne yapıyorsunuz? “HA. Bir diploma yapalım.” Düşündüm.

1. Duvarınızda asılı olmaları harika ve görünüşe göre harika bir sohbet parçası.
Yaptığım ilk “ sahte diploma ” aslında kendim içindi… ve bitmiş ürün aslında oldukça güzel çıktı. Aslında o kadar güzel ki çerçeveletip ev ofisimde duvara asmaya karar verdim.

Yaklaşık bir ay sonra ileri sarın. Bir gecede birkaç arkadaşım oldu ve çok geçmeden arkadaşlarımdan birinin kafası karışmış halde duvarıma baktığını ve “Uhhh… Doktora dereceni ne zaman aldın? Astrofizikte ??”. Hemen gülmeye başladım ve bunun bir gece Adobe Illustrator, Photoshop ve bazı yeni baskı ekipmanlarıyla uğraşarak yaptığım bir şey olduğunu itiraf ettim.

Aldığım tepki şaşırtıcıydı ama. Tüm arkadaşlarım bunun komik olduğunu düşünmekle kalmadı, bir dakika sonra bana “ Hey… öyleyse bana [boşluğu doldurun] Üniversiteden yüksek lisans derecesi ile mezun olduğumu söyleyen bir tane yapabilir misin ? Hatta istersen sana öderim. ”

Bu kafamda bir ampul yaktı. Önümüzdeki haftaları düşünmeden edemedim.

“Başka kaç kişinin böyle bir şeyi isteyip de bunun için para ödemeye istekli olduğunu merak ediyorum.”

Şimdi öğrenelim ki, internette ” sahte diplomalar ” satan bir avuç başka web sitesi vardı (bugünlerde olduğundan çok daha az olsa da) . Transkriptler bile.

Yaklaşık bir ay sonra kendimi bazı yeni web tasarım teknikleri ve komut dosyası dilleri ile denemeler yapmak isterken buldum ve “ehhh… neden etrafta oynayıp kendi sahte diploma web sitemi tasarlamıyorum?” (hala GERÇEKTEN internete koyup koymayacağımı bilmiyorum).

Birkaç ay boş zamanlarımda ara sıra üzerinde çalıştıktan sonra siteyi bitirdim, internete koydum ve vay canına… Siteyi pazarlamaya veya reklamını yapmaya bile zahmet etmeden önce – ve kimsenin yapabileceğini düşünmeden önce dürüst olmam gerekirse, çevrimiçi olarak bulun – zaten istekler alıyordum.

Görünüşe göre arkadaşlarıyla veya oda arkadaşlarıyla uğraşmak için yatak odalarının duvarına bir diploma asmanın harika olacağını düşünen ÇOK FAZLA insan var.

2. Kayınvalidenizi veya İnternet tarihlerini etkilemek için de iyi bir yol mu?
Michael Scott’ın sahte diploması
HA. Salonlarının tam ortasındaki duvarda (muhtemelen büyük, kalın, parlak bir diploma çerçevesinde) bir diploma (veya birden fazla diploma) asılı olması fikrinden hoşlanan farklı ama benzer bir grup insan olduğunu düşünüyorum. sadece kayınpederlerini veya İnternet tarihlerini etkilemek veya genel olarak insanları gerçekte olduklarından daha akıllı olduklarını düşündürmek için.

Bunlar, bir iş başvurusunda bulunma riskini almayan ama aynı zamanda duvarlarındaki diplomanın internetten satın aldıkları bir kopya/yenilik diploması olduğunu asla kabul etmeyen insanlardır. Tipini bilirsiniz… 5.000 $’lık bir Nissan sürerken gördüğünüz ama bir şekilde 25.000 $’lık bir Rolex giyen adam gibi.😉

3. Kesinlikle benzersiz şaka hediyeleri yapıyorlar
Müşterilerimizin gerçekten büyük bir kısmı, arkadaşlar, aile, iş arkadaşları vb. için şaka hediyesi olarak yenilik diplomaları satın alıyor.

Birçoğu, elbette, tamamen aptal (ve hatta bazıları dürüst olursak düpedüz kaba veya kaba) ve diplomanın üzerinde arkadaşlarının veya iş arkadaşlarının adının olmasını ve diplomanın “Usta” gibi bir şey olmasını istiyor. Tembellikte Sanat” ya da onun gibi bir şey.

Bazıları da biraz dokunaklı olabilir. Bir keresinde şöyle diyen birinden bir e-posta aldım…

“Babam, annemle tanıştığında üniversitedeydi ve sonunda bir aile kurdular ve biz çocuklara bakmakla o kadar meşguldü ki, geri dönüp derecesini bitirme şansı hiç olmadı. Şimdi emekli oldu ama erkek kardeşim, kız kardeşim ve ben ona Babalar Günü için her zaman istediği diplomayı vermenin harika olacağını düşündük. Bunu yapabilir misin?”

Emekliliğini geri almaya karar vermediği ve bunu bir iş başvurusunda kullanmayı denemediği sürece, elbette. Kulağa hoş geliyor ve yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

4. Tiyatro sahnelerinde ve film setlerinde kullanım
Şaşırtıcı bir şekilde, siparişlerimizin çoğu New York, Hollywood ve Studio City bölgelerine gönderiliyor ve Viacom, Warner Bros., vb. yapım şirketlerine gönderiliyor.

Her gün yayınlanan yüzlerce, hatta binlerce farklı TV şovunu ve filmi gerçekten durup düşünürseniz, sanırım bu ÇOK büyük bir sürpriz değil. Muhtemelen farkında bile değilsiniz ama muhtemelen gün içinde birçok kez TV’deki çeşitli sahnelerin arka planında duvarlarda asılı diplomalar görüyorsunuz… .

5. 1 Nisan Şakası
Yani hadi… 1 Nisan Şakası Günü’nde yeni, son derece gerçekçi görünen yenilik diplomanızla yaşayabileceğiniz tüm eğlenceyi hayal edebiliyor musunuz? Haha. Bence bu kendi kendini açıklayıcı.

Sonuç olarak…
İnsanların çevrimiçi olarak yeni diplomalar veya “sahte diplomalar” satın almalarının birçok nedeni vardır. Şu anda düşünebildiğimden emin olduğumdan çok daha fazlası ama şimdilik burada bırakacağım. Yine de kendinize ait bir yenilik diplomasına sahip olmanın havalı olabileceğini düşünüyorsanız, sitemize göz atmayı unutmayın  adresinden bizimle iletişime geçin . Her zaman olduğu gibi, sorularınıza yardımcı olmak ve yanıtlamak için buradayız!

Okuduğunuz için teşekkürler.