Sahte Diplomalarda Aranacak 10 Özellik

Sahte Diplomalarda Aranacak 10 Özellik, Sahte diplomalar satın almak birçok nedenden dolayı iyi bir fikirdir. Burada buna girmeyeceğiz, ancak sahte bir diploma kullanmanın bazı yolları ile ilgileniyorsanız, bu gönderiye göz atın . Yapacağımız şey, çevrimiçi bir sağlayıcıdan sahte diploma sipariş ettiğinizde en iyi ürünü alabilmeniz için, sahte bir diplomanın orijinal görünmesini sağlayabilecek birçok faktörünü tartışmaktır.

Sahte bir diploma nasıl gerçek gibi görünür? Gerçek paranın özel kağıda basılması ve devlet tarafından mühürlenmesi gibi, gerçek diplomalar da özel kağıda basılır ve kabartmalı olarak kelimelerle işlenir. Bir parça yazı kağıdı alıp üzerine bir diploma basmak, gerçeğine hiç benzemez. Bugün teşhir amaçlı veya filmlerde kullanılmak üzere sahte diplomalar oluşturma konusunda uzmanlaşmış şirketler var. Profesyonel sağlayıcılar tarafından sağlanan yedek diplomalar şu orijinal diploma işaretlerini içerecektir:

1. Sahte diploma belgeleri
Orijinallik, yalnızca kağıt tarafından belirlenebilir. Ortalamanın altında kağıt, gerçek olsa bile bir diplomayı anında sahte gösterir. Temel tahvil kağıdı, kendine saygı duyan bir üniversite tarafından diploma için asla kullanılmaz. Kaliteyi güçlendirmek için az miktarda kumaş karıştırılmış gibi, kağıtta para benzeri bir kalite olacaktır. Daha dayanıklı olduğu için kötü kullanım nedeniyle diplomanın yırtılma şansı daha azdır. Gerçek bir diplomada kağıt rengi bile göze çarpar. Genellikle diplomalarda görülen sarımsı renk tonu, matbaa kağıdının bozulmamış beyazlığı ile keskin bir tezat oluşturur. Kötü kağıda basılmış bir diploma, dokunmadan bile sahte olduğu anında anlaşılır.

2. Gerçek görünen mühürler
Diplomalar tipik olarak çok belirgin olan altın veya gümüş mühürlere sahiptir. Malzeme siz dokunmasanız bile ışığı tutmalı ve yansıtmalıdır. Malzemenin keskin parlaklığı anında dikkatinizi çeker. Diploma mühürleri kağıda basılmaz, kabartılır. Mühür, sertifikaya nasıl yapıştırıldığına bağlı olarak, uzaktan bile bazı çıkıntılar veya tutarsızlıklar göstermelidir. Gerçek mührün bazen altında küçük hava cepleri olduğu bulunabilir.

3. Kabartmalı ve Yükseltilmiş Mühürler
Yükseltilmiş dokusuna ek olarak, conta ayrıca parlak bir yüzeye sahiptir. Katmanlı kağıt sayesinde, kabartmalı mührün nasıl hafifçe kalktığını görebilirsiniz. Kendine saygısı olan bir kurumun mührü doğrudan diploma üzerine basması çok nadirdir; sertifikanın üzerine ayrı bir mühür yerleştirmek eski bir gelenektir. Baskılı mühürler ayrıca, gerçek mühürlerin parlak gümüş veya altın rengine kıyasla donuk bir görünüme sahiptir.

4. Metalik bir kaplama
Bir diplomaya metalik özellikler eklemek, onu diğerlerinden farklı kılar. Üniversite sertifikaları genellikle metalik tonlar ekleyen özel bir işlemle basılır. Sadece mühürden daha fazlası var. Yakından bakıldığında, harflerin bile içinde bir metal parıltısı olduğu ortaya çıkar ve bu da ışığı yakalayan çok çekici bir tasarım oluşturur.

Bu benzersiz özelliği tekrarlamak için özel ekipman ve yılların deneyimi gereklidir. Bir referans görselden mükemmel bir kopya oluşturmak için genellikle bunu daha önce yapmış uzmanlara ihtiyacınız olacaktır.

5. Özgün görünen yazı biçimleri
Özgün görünen bir diploma yazı tipi, genellikle hemen göze çarpan kalın ve yoğun bir şekilde süslenmiş bir tasarıma sahiptir. Çoğu durumda, üniversitelerin diplomalarında kullandıkları kendilerine özgü yazı tipleri vardır. İyi bir sahte için, yazı tipini mükemmel bir şekilde yeniden üretebilmeleri için okulun orijinal diplomasını araştırmak için zaman ayırması önemlidir. Okulun adından altındaki cümlelere kadar kelimelerin üslubunu yakalamak bir sanattır. Yazı tipini kopyalamak için tam bir eşleşme bulmanız gerekecek ve bulamıyorsanız, kendiniz kopyalamanız gerekecek. Görünümün orijinal olmasını istiyorsanız, bunun bir profesyonel tarafından yapılması en iyisidir.

6. En yüksek kalitede baskı
Orijinalliğini belirlemek için bir diploma üzerindeki baskının kalitesini incelemek de önemlidir. Tüm parça boyunca koyu ve ağır bir mürekkep kullanılmıştır. Mürekkep, kağıt üzerinde bozuk veya değişmiş görünmüyor. Üniversite diplomalarının yüksek kalite standartlarını karşılaması gerektiğinden, bu önemlidir. Baskı ile ilgili sorunlar varsa öğrenciler materyallere erişemezler.

7. Eşleşecek şekilde tasarlanmış sahte diplomalar
Tam eşleşme tasarımlarımız sadece yazı tiplerine atıfta bulunmaz. Otantik diplomalar tüm görsel yönleri kapsar. Bir diplomanın yazı tipi boyutu, paragraflar arasındaki boşluk, kenar boşlukları, kenarlık ve simge yerleşimi dikkate alınır. Doğru olan sahte bir diploma oluşturmadan önce tüm bunları dikkatlice incelemek zorunludur. Gerçek şeyin fotokopisini çekmek ve gerçekmiş gibi göstermek burada bir seçenek değil. İşi yapmaya kendini adamış ve istekli kişiler tarafından sıfırdan bir kopyanın oluşturulması gerekir. Diplomanızın mükemmel bir kopyasını oluşturmak, orijinal görünmesini sağlamanın tek yoludur.

8. Sipariş üzerine yapılan klasörler
Bir diploma klasörünü mükemmel şekilde sığacak şekilde özelleştirmek, herhangi bir sahte derece için bir zorunluluktur. Çoğu okulda diplomalar mezuniyet törenlerinde dağıtılmaz. Bunun yerine birkaç hafta sonra özel olarak sipariş edilen zarflarda dağıtılır. Bu, sertifikayı temiz, güvenli ve güvenli tutar.

Bir bütün olarak, zarflar, bir üniversiteden geldiklerini anında gösteren bozulmamış bir görünüme sahiptir. Etiketlerle, kilit sistemiyle veya özel bir renkle bittiği zamanlar vardır. Özel bir tasarıma sahip bir zarf, bazılarına abartılı gelebilir, ancak genel görünüme çok şey katar. Zarf, diplomanızı saklama fikrini satmaya yardımcı olur ve niyetiniz her zaman ofisinizde güvenli bir şekilde kalması olsa bile onu güvende tutar.

9. İmzanın sahte diplomalarda geçerli olduğundan emin olun
Bugün, üniversiteler diploma imzalarını önceden kağıda basmak yerine, doğrudan personeline imzalatıyor. Aynı anda binlerce mezun veren büyük üniversitelerin bunu yapması açıkçası zor. Sertifikalar büyük miktarlarda yapıldığında elektronik imzalar kullanılabilir. Bu elektronik imzalarda asla herhangi bir bozulma, tereddüt, mürekkep akması veya herhangi bir mükerrerlik emaresi yoktur.

10. Kusursuz ifadeler
Diplomada yer alan kelimelerin son derece önemli olduğunu unutmamak da önemlidir. Diplomanız sadece adınız ve kurs bilgilerinizden fazlasını göstermelidir. Ayrıca sertifikanızda üniversiteden mezun olduğunuz ve diplomayı aldığınız tarih belirtilmelidir. Bir üniversite diplomasından bekleyeceğiniz gibi dilbilgisi ve imla mükemmel olmalıdır.

Son bir detay
Bu faktörler birlikte, sahte diplomalarda orijinallik görüntüsü yaratabilir. ValidGrad gibi güvenilir bir yinelenen sertifika sağlayıcısından geliyorsa, sahte sertifika kolayca gerçek sertifikayla karıştırılabilir . Diplomalara yakından aşina değilseniz, bu kopyanın okulunuzun diploması olup olmadığını söylemek sizin için zor olacaktır. Düzgün kullanıldığında, bu sahte diploma, kopyayı ekranda tutarken orijinal belgeyi güvenli bir şekilde saklamanıza izin verebilir. Kendi sahte diplomanızı almak istiyorsanız bugün bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!