Diploma PDF Örnekleri ve Formatı İndir

Diploma PDF Örnekleri ve Formatı İndir, Covid, pandemiden sonra iş ve eğitimi yeniden şekillendirmeye devam ederken, parşömen yerine veya parşömene ek olarak PDF diploması vermeye başlayan birçok okul var. Glassdoor’a göre, iş arayanların %79’u iş aramak için sosyal medyayı kullanıyor. Kuruluşların yaklaşık %85’i sosyal medya aracılığıyla işe alım yapıyor ve %9’u bunu yapmayı planlıyor. Her şeyin dijital hale gelmesiyle, derecenizi PDF formatında vermeniz pratiklik açısından mantıklı.

PDF diplomasındaki artış neden?
İşe alım görevlileri artık özgeçmişinizi, diplomalarınızı ve kimlik bilgilerinizi LinkedIn ve Indeed gibi web sitelerinde görebilir. Pandemi sonrası, birçok çalışan evden çalışmayı tercih ettiğinde ve ofisleri farklı bir durumda olduğunda, diplomanızın her yerden görüntülenebilen bir PDF’sine (elektronik kopya da denir) sahip olmak çok daha pratiktir.

2020 Sonbaharına kadar, tüm lisans öğrencilerinin yüzde 75’i (11,8 milyon) en az bir uzaktan eğitim dersi aldı ve yüzde 44’ü (7,0 milyon) münhasıran uzaktan eğitim dersleri aldı.

Ancak günün sonunda, okul için daha ucuz bir seçenek, arşivlenmesi daha kolay ve öğrencilerin diplomalarını vermek söz konusu olduğunda görünüşe göre karmaşık değil. Maliyet ve rahatlık, hayattaki çoğu şey için en önemli iki faktördür.

İnsanlar Sahte Diploma PDF’lerini Nasıl Kullanıyor?
Peki ya sahte PDF diplomaları, işe yarıyor mu? Cevap, evet ve hayır. Sahte parşömen diplomalar yıllardır kullanılırken, PDF diplomalarındaki artışla birlikte ValidGrad gibi sahte pdf diplomaları sağlayan şirketlerde de benzer şekilde bir artış oldu.

Sahte diploma PDF’leri çeşitli nedenlerle kullanılmaktadır. Diplomaların elektronik kopyalarının kullanılabileceği yollardan bazıları şunlardır:

Yazdırmadan önce bir PDF diploması
Bir iş başvurusunda bulunurken diplomanızın bir kopyasının yanınızda olması gerekebilir. Resmi olarak işe alınma sürecindeyseniz, işverenler ve insan kaynakları görevlileri muhtemelen istihdam sertifikalarınızın ve polis özgeçmiş kontrollerinizin yanı sıra diplomalarınızın basılı kopyalarını isteyeceklerdir. Orijinal lise diplomanız tüm işverenler tarafından istenmeyecektir. Diplomanızın basılı bir kopyası yoksa, bunun yerine bir PDF kullanılabilir.

Elektronik kopya olarak eklenmiştir
İşverenler gibi diğer taraflar, eğitim kanıtı olarak elektronik kopyalar isteyebilir. İnsanların taranması ve e-posta ile gönderilmesi gereken basılı kopyalara sahip olması oldukça yaygındır.

Sahte diploma PDF’leri, böyle zamanlarda işe yarar. Diplomanızın elektronik bir kopyasına sahipseniz, onu taramanıza gerek kalmaz. Bir uygulamayı e-postayla gönderme sürecini basitleştirir.

Ek bir kimlik biçimi olarak
Belki de bir akademik başarı kaydının bir kimlik işlevi görebileceğini düşünmek aptalca görünüyor. Aslında, bir diploma kimliğinize faydalı bir ek olabilir. Sahte diploma PDF’nizi diğer kimlik belgelerinizle birlikte kullanabilirsiniz.

Kimliğinizin çoğunun saklandığı cüzdanınızı kaybederseniz, diplomanızın bir PDF’si işinize yarayacaktır. PDF görüntüleyiciyi kullanarak telefonunuzdaki PDF’leri görüntüleyebilirsiniz. Basitçe söylemek gerekirse, sahte bir lise diploması PDF, cebinizdeki bir diplomadır!

kişisel kayıt olarak
Kişisel kayıtların tutulması çok fazla alan gerektirir. Ayrıca, kişisel kayıtların saklanması, onlara uzun süre sahip olacağınızı garanti etmez; hala kaybolabilirler. Bunu gerekli bir kötülük olarak kabul etmeniz gerekebilir. Kabul edelim – diploma, her zaman yanınızda taşımanız gerekmeyen belgelerden biridir. Ona sahip olmak hala çok önemli. Diplomalarınızın PDF’sini elektronik kopya olarak almak, onları kaybetme olasılığını ortadan kaldırır.

Bu arada “yedek” diploma olarak
Belki de okulunuzdan diplomanızın bir kopyasını bekliyorsunuzdur. Başka bir eyalette yaşıyorsanız almanız biraz zaman alabilir. Bu arada diplomanız istenirse PDF’inizi sunabilirsiniz.

Orijinal kopyanın tamamen yerine geçmeyebileceğini lütfen unutmayın. En azından diplomanızın bir PDF’sini göstermek, kuruma veya işverene, diplomanızın aslını mümkün olan en kısa sürede teslim ettiğiniz sürece, mezuniyetinizi taklit etmediğinize dair güvence verebilir.

PDF diploması veya parşömen
İster lise mezunu, ister 4 yıllık üniversite öğrencisi olun, ValidGrad size ihtiyacınız olan diploma formatını sağlayabilir.

Alternatif olarak ValidGrad , başarılarınızı evinizde veya ofisinizde sergilemek için altın varak mühürler ve ayrıntılar, okulunuzun diploma tasarımının kopya düzeni, özel diploma sahipleri ve daha fazlasıyla ağır stok diploma parşömenine yazdırabilir.