Neden Bir Diplomaya İhtiyacınız Var ?

Neden bir diplomaya ihtiyacınız var, Buradasınız çünkü meşru görünen bir Diplomaya ihtiyacınız var ve buna HIZLI ihtiyacınız var. İyi ki bizi buldunuz çünkü 2009’dan beri sahte diploma ve transkriptler tasarlıyor ve gönderiyoruz! Web’deki önde gelen Yenilikçi ve ticari matbaalardan biri olarak, yarın en kısa sürede yüksek kaliteli bir belge alacağınızı bilerek rahat bir nefes alabilirsiniz.

Diplomalarımız birinci sınıftır ve önlisans dan lisans derecelerine kadar çeşitlilik gösterir . İster 1974’ten kalma bir Lise Diploması , ister mezuniyet tarihi uzun yıllar sonra olan bir Üniversite Derecesi ve Transkript arıyor olun, size yardımcı olabiliriz.

Diplomalarımız, kabartmalı parlak altın varak mühürler veya kabartmalı amblemler içeren diploma kağıdına basılır, puan cetvellerimiz parlak elyaflarla tamamlanmış termoteknik kopya önleyici güvenlik kağıdına basılır ve sertifikalarımız buna uygun hale getirilir!

Siparişinizi verdiğiniz andan itibaren tasarım ekibimiz, özel diplomanızı titizlikle oluşturarak her ayrıntının doğru olmasını ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılamasını sağlar. Her bireysel sipariş, gönderilmeden önce sahte diplomanızın doğruluğunu garanti etmek için Basım Müdürümüz tarafından kalite güvencesinden geçer.

Diploma ve Transkript Paketiniz üretim aşamasındayken, söz konusu sipariş için gerekli olan tüm pres döküm kabartma, kabartma amblemler, folyo mühürler, hologramlar ve damgaları uygularız. Size e-postayla gönderilen izleme bilgileriyle kargo ile gönderilmeden önce paketinizi görüntüleyebilmeniz, değiştirebilmeniz ve onaylayabilmeniz için bir müşteri doğrulama seçeneği bile sunuyoruz.

GARANTİLİ DİPLOMA SATIŞI

Şirketimize ve mükemmel müşteri hizmetine o kadar güveniyoruz ki, siparişinizin işlenip teslim edileceğini GARANTİ EDECEĞİZ . Umarız bu, bizimle siparişinizi verirken size ek bir rahatlık hissi verir.

Garantimiz şu şekildedir: siparişinizi bizden almazsanız ve bu bizim hatamızsa, tüm nakliye ücretlerini size geri ödeyeceğiz ve size yeni bir paket göndereceğiz.

Garanti, teslimat ZAMANI/TARİHİ DEĞİLDİR çünkü bu, Kargo departmanının ve hava koşullarının veya Kargoyu geciktiren herhangi bir sayıda sorun olabilir.

Garantimiz, seçtiğiniz kargo seçeneğine bağlı olarak siparişinizi zamanında işleyip göndereceğimizdir. Gönderi kanıtımız bir kargo takip numarasıdır. Siparişinizde belirtilen süre içinde bir takip numaramız varsa, bu garanti kapsamındayız.

Gönderi ile ilgili bizim açımızdan bir sorun olursa, bu garanti ürününüzün maliyeti için değil, sizin nakliye ve taşıma maliyetiniz için geçerli olacaktır.

KARGO SÜRECİ ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Bize doğru ve eksiksiz nakliye bilgileri sağladığınızdan emin olmak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu nedenler siparişleri geciktirebilir ve garantimiz kapsamında DEĞİLDİR:
1 – Yanlış bir adres veriyorsunuz,
2 – Yanlış iletişim bilgileri veriyorsunuz,
3 – Gönderim bilgilerini eksiksiz sağlamıyorsunuz,
4 – Çelişkili gönderim bilgileri veriyorsunuz,
5 – Siparişinizi onaylıyorsunuz ve onayınızı bekliyoruz,
6 – Kargo, siparişinizin teslim edildiğini kanıtlayan bir imza sağlar,
7 – Kargoile Posta Kutusuna gönderirsek,
8 – Siparişinizi bize postalarsanız. Kargo, siparişinizi teslim etmeleri zaman aldığından büyük bir gecikmeye neden olacaktır. Bize postalanan siparişleri, kapımıza ne zaman ulaştıklarına göre zamanında göndeririz.
9 – Teslimatı geciktiren “uzak bir bölgeye” gönderim yaparsak.

SONUÇ

Yukarıdaki belirtilen husuhları göz önünde bulundurarak sizlere güvenli hızlı ve profesyonel diploma satışı yapmayı hedeflerimiz arasında görüyor, amacına uygun e-devlet onaylı gerçek diplomalar sunuyoruz.