30 Günde Üniversite Diploması Nasıl Alınır

30 günde üniversite diploması nasıl alınır konusunda yeterince yorum aldığımızdan sizlere 30 günde diploma almak isteyenler hemen diploma için kısaca bilgi vermek isteriz. Değerli müşterilerimiz 30 gün sürmemektedir, edevlet onaylı gerçek bir diploma almak sadece 1 hafta kadar kısa sürmektedir. Yapılması gereken adımlar sitemizde ücretsiz form doldurmak ve siparişinizi onaylamaktır, önce sizlere sunulan whatsapp dan gönderilen demo tasarımı onaylamak ve süreci bu anlam da hızlandırmak olacaktır.

Bizler her alanda kullanılabilecek gerçek diploma hazırlamaktayız. Resmi diploma ile de adı anılan bu diplomalar tüm kamu ve kuruluşlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Söz konusu gerçek diplomalar için 30 gün bekmelek gerekmez, ön ödeme yaptığınız da diplomanız kargo edilir ve en geç 1 hafta içerisinde diplomanız e-devlet panelinizde görüntüleyebilirsiniz ve hiç sınırlama ve sınır olmadan, sürekli kalıcıdır.

Diplomalarımız ayrıca noter onaylıdır, sizde diploma siparişi vermek 30 günden daha kısa sürede diploma almak isterseniz whatdapp dan bizlere yazabilir, bu anlamda diploma siparişi verebilirsiniz.

LİSE DİPLOMASI TALEP FORMU

ÜNİVERSİTE DİPLOMASI TALEP FORMU

WHATSAPP YAZIŞMA REFERANSLAR

BASILAN DİPLOMA REFERANSLAR