Paralı Diploma Satışı

Paralı diploma satışı adında da anlaşılacağı üzere para ile diploma satın alabilirsiniz. Ayrıca tüm hazırlanan diplomalarımız e-devlet onaylı yökde kayıtlı hatta okul sitesinde karekod okutulduğun da dahi öğrencisi olmasanız bile mezun gözükebileceksiniz.

Paralı diploma satın almak için yapmanız gereken ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Ücretsiz demo talebinizi müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede işleme alacak ve sizlere talebiniz de belirttiğiniz bilgiler doğrultusunda sizlere bir taslak hazırlayacaklardır. Akabinde onay vermeniz yani bu diplomayı istiyorum sipariş vermek istiyorum derseniz para ile diplomanıza sahip olabilirsiniz.

E-devlet kayıtlı diploma sayesinde okul okumadan ücretini ödediğiniz diplomayı yöksis de kayıtlı ve noter sureti ile beraber satın almanız kolaylıkla mümkündür.

Değerli müşterilerimiz whatsapp dan bizlere yazabilirsiniz. Sorularınızı sorunlarınızı soru işaretlerini bizlere yazarak çözüm bulabileceğinizi unutmayınız. Diploma talebi içinde ücretsiz taslak sayfamızdan bilgilerinizi girerek demo talep edebilirsiniz. Sizde para ile diploma alabilir hayatınızın iş serüveninde daha hızlı yol alabilirsiniz.

LİSE DİPLOMASI TALEP FORMU

ÜNİVERSİTE DİPLOMASI TALEP FORMU

WHATSAPP YAZIŞMA REFERANSLAR

BASILAN DİPLOMA REFERANSLAR

Whatsapp İletişim: 0536 878 47 80