Sahte Diploma Kullanmanın Yolları

Sahte Diploma Kullanmanın Yolları, Her yıl dünya çapında yüzbinlerce sahte diploma basılmakta ve satılmaktadır. Sahte bir diploma, birisinin onu terfi veya ücret artışı almak için etik olmayan bir şekilde kullandığı anlamına gelmez. Başarılı insanlar bile, orijinal diplomalarını kaybettiklerinde ve birkaç hafta sürebilen yeni bir diploma almayı beklerlerse sahte bir diplomaya yatırım yapabilirler. Duvarda boş bir çerçeve bırakmak istemiyorsanız, sahte bir diploma bilginizi sergilemek için harika bir yoldur. Sahte bir diploma almak ne kadar sürer ve maliyeti nedir? Öğrenmek için okumaya devam edin.

Sahte diplomalar: Parayla Diploma Neden Kullanılır?
Bazı insanların profesyonel veya kişisel olarak hak etmedikleri ödülleri alabilmek için sahte diplomalar satın almalarına rağmen, çoğu diploma toplamayı sever çünkü bunlar başlı başına bir sanat eseri olarak kabul edilir.

Farklı sertifika kolejlerinin ödüllerini incelemek için biraz zaman ayırın. Çoğu zaman, son derece ayrıntılı olan güzel mühürler ve kenarlık tasarımları içerirler.

İnsanlar bunları profesyonel olarak kullanmak yerine sanatsal amaçlarla toplayabilir. Koleksiyonunuzu genişletmek için farklı ülkelerden diploma sipariş etmek de mümkündür. Çeşitli okullardan güzel tasarımları ve sembolleri kendi sanat galerinizde sergileyin.

Alternatif olarak sahte diploma da kullanılabilir. Diplomanızın kaybolması veya hasar görmesi durumunda, bazı okulların resmi bir diploma yazdırıp teslim etmesi haftalar veya aylar alabilir. Örneğin yakın zamanda meydana gelen bir sel, tüm belgelerinizi yok etmiş olabilir. Diploma asmadan duvarınızı boş bırakmak yerine, gerçeğinin gelmesini beklerken yenisini sipariş edin. Değiştirmeler bazı okullar tarafından hiç teklif edilmeyebilir. Bu nedenle, yüksek vasıflı kişiler, sıkı çalışmalarını göstermek için yine de sahte bir diploma gerektirebilir.

Sahte diplomalardan ilham almak
Üniversitenizden gerçek bir diploma alana kadar, sahte bir diploma asmak, başarılarınızı anında hatırlamanın iyi bir yoludur. Sahte diplomalar, mezun olmak için mücadele eden birine ilham verebilir.

Okulda başarılı olmak için kendinizi motive etmenin en etkili yolu, sınavlara çalışmak veya okulu bırakmak konusunda uyuşuk hissettiğinizde sabırsızlıkla bekleyebileceğiniz bir ödüle sahip olmaktır. Mezuniyet hedeflerinize ulaşmak için ekstra desteğe ihtiyacınız varsa, sahte bir diploma yardımcı olabilir.

Çocuğunuzu hayallerindeki okula başvurmaya motive etmek için sahte bir diploma kullanmak da mümkündür. Tanınmış bir kolejden bir diplomayı başlangıç ​​noktası olarak kullanarak hangisini en çok sevdiklerini sorun. Sonuç olarak, çocuklarınız gerçek bir okuldan mezun olmak için hayallerindeki okullara başvurmak için motive olabilirler.

Çeşitli film dekorları
Oyuncu musun yoksa film öğrencisi misin? Sahte bir diploma, bir film seti için mükemmel bir aksesuardır, özellikle de kahramanınız çok eğitimli biriyse, ofisini dekore etmek için biraz ihtiyacınız olabilir. Prodüksiyon stüdyoları, sahte diplomaların en yaygın alıcıları arasındadır. En sevdiğiniz filmi izlerken, duvarda herhangi bir sertifikanın asılı olup olmadığına daha yakından bakın.

Bu dekorların amacı genellikle bir sahneyi satmaya yardımcı olmaktır. Sahte diplomalarla ilgili en iyi şeylerden biri, çok orijinal görünebilmeleridir. Teknoloji, diplomaların en iyi kopyalarını üretecek kadar ilerlediğinden, sahte ile gerçek arasındaki farkı söylemek zor. Film setleri, hikayeye değer katan en özgün ürünü sunmak için gerçek sertifikalardan birçok unsuru yakalayabildikleri için sahte diploma satan çevrimiçi sağlayıcıları sever.

Geri dönüş süresi nedir?
İyi haber şu ki, sahte bir diploma sağlayıcı sizden asla kimliğinizi doğrulamanızı veya çok sayıda güvenlik kontrolü yapmanızı istemeyecektir. Parşömeninizi yanlışlıkla kaybettiyseniz, kolejler kayıt kayıtlarını ve transkriptleri taramak zorundadır.

Seçtiğiniz sağlayıcıya bağlı olarak, en hızlı UPS gönderi seçeneğimizi seçerseniz, sahte diplomanızı 1-2 iş günü içinde yazdırabilir ve gönderebiliriz. Bu durumda parşömeni doğrudan seçer, yazdırır ve gönderirsiniz.

Özelleştirme süreci
Yaşadığınız yere bağlı olarak nakliye masrafları ve teslimat programları değişiklik gösterecektir. Web sitemizi ziyaret ettiğinizde, konumunuzu girmeniz istenecektir. Bu size bölgenizdeki mevcut teslimat seçeneklerini gösterecektir. Gönderinizi takip etmek için, siparişinizi verdikten sonra bir takip numarası alacaksınız. Ödeme sırasında seçtiğiniz UPS hizmetine bağlı olarak belgenizin size ulaşması 1-9 iş günü sürebilir.