E-Devlet Onaylı Okul Kayıtlı Diploma Satışı

E-devlet onaylı okul kayıtlı diploma satışı ile sizde orjinal okula gitmeden diploma sahibi olarak her alanda kullanabileceğiniz gerçek diplomalar.

Gerçek E-devlet onaylı satın almak

Gerçek diplomalar , bu insanlar için daha iyi bir hayata giden bir bilet gibi olabilir. İşverenleri farklı işler için kalifiye olduklarına ikna etmek için kullanabilirler.

İnterneten gerçek diploma satın alabilirmiyim

Kendi öğrenci adınız, okul adınız, mezuniyet tarihiniz ve daha fazlası ile tamamen özelleştirilebilen, çevrimiçi olarak mevcut olan en e-devlet onaylı ve okul kayıtlı lise ve üniversite diploması ve mühür tasarımlarından bir seçki sunuyoruz.

2023’ün 1. Dereceli Diploma Sitesi Yorumlar !

Çok iyi ve ilgili sahte diploma siteleri Şahsen, bu web sitesini gerçekten seviyorum. Çok temiz ve sitede gezinmesi kolay. Ürün görselleri de çok keskin ve anlaşılır.

Sahte Diploma’ya üniversite diplomasının kopyası için yaptığımız ödeme Perşembe günü geldi. İstediğimiz takip nedeniyle geldiğini görebildik, ancak yönetimden posta kutularını kontrol etmesini isteyen birkaç e-posta göndermek zorunda kaldık.Ancak bu yorumlarda zaten belirtilmiş yoğun olduklarından whatsapp dan yazın diye.

Kesinlikle bunun üzerinde değildiler. Onları rahatsız etmeseydik, kendimizi diplomamız için daha uzun süre beklerken bulabilirdik. Yine de 24. sıradaki geri dönüşlerini onurlandırdılar;

Web sitelerinde belirtildiği gibi ve para siparişimizi doğruladıktan 24 saat sonra belgemizi gönderdik. Ertesi Çarşamba günü ödemeyi onayladılar ve ertesi gün, Perşembe günü kargoya verildi. Toplam da 1 hafta sonra kargomuz ulaştı.

Kimsenin umurunda olmadığını biliyoruz ve önemli olan tek soru “diploma geldi ve iyi ayrıca e-devlet panelimde gördüm”. Önemli olan da buydu.

Müşteri Servisi Yorumları

Sahte Diploma canlı sohbet, ve e-posta sunuyor. Tüm araştırmamız boyunca sohbet yoluyla neredeyse ulaşılamayan Sonraki Gün kıyasla, sohbeti sürdürmek için daha fazla çaba sarf ettiklerini söyleyebilirim .

Nakliye ve Kargo Teslimat Süresi Yorumları

Diploma, ödememizi 25.01.2023 tarihine kadar doğrulamadı. UPS’ten diplomamız 26.01.2023 tarihinde kargoya verildi ve paketimiz 28.02.2022 tarihinde posta kutumuza ulaştı. Yukarıda, Diploma ile tüm satın alma deneyimiz bu kadar, sonu itibari ile gerçekten bir diplomaya sahip olduk işin güzel yakın okul okumadan.

En Kaliteli Okul Kayıtlı Gerçek Diplomalar

Diğerlerine kıyasla, sinavsizdiploma.com’un diploması aldığımız en iyi diplomalardan biriydi ve okul mührünün gerçekliği ve gerçek gibi parlak altın hologram olduğunu görmekten memnun olduk. Olumsuz tarafı, okul mührü sağ taraftaydı, bu yanlıştı (solda olmalıydı), sadece iki olması gerekirken dört imzası vardı ve Sahte, doğru olmayan bir devlet mührü ekledi. çünkü istediğimiz okul “özel” bir okuldu ve devlet okullarının aksine bizim okulumuzda devlet mührü olmayacaktı.

Sahte Diploma, farklı bir yıldan farklı bir tasarım stoklamış olabilir, ancak 1992 sınıfından uygun bir diploma talebimiz karşılandı. Diploma Şirketi özgünlük için daha yüksek bir not alır.

2023 için En iyi Gerçek Diploma Satışı Yorumlar

Diplomalar, yükseltilmiş mühürleri ve amblemleri gerçekten çok zorluyor. Onlardan kabartma altın mühürlü özel bir diploma sipariş ettik ve mührün üzerindeki altının çok pul pul olduğunu ve yer yer lekeli göründüğünü fark ettik. Buna karşılık, Diploma Şirketi aynı yükseltilmiş mühürleri bastırıyor ve kalite ÇOK DAHA İYİ, çok keskin ve temizdi. Bunun için kaliteyi birkaç kez düşürdük.

E-devlet Onaylı Diploma Fiyatları Yorumlar

2000 tl karşılığında, Lise Diploma verdiğimiz en pahalı siparişti ve biraz fazla ödemiş olabiliriz. Şirket, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli paketler sunuyor, ancak mümkün olan EN İYİ kaliteyi bekleyerek en pahalı seçenekleriyle gittik. Toplamımız ayrıca parlak altın renginde “Mezuniyet Diploması” yazan deri bir mezuniyet klasörünü de içeriyordu. Ancak sonuç olarak diplomamız ulaştı kargo biraz uzun sürdü oda kargo şirketi ile alakalı sanırım.

Ayrıca diplomanın üzerine veya paketin içine sahte olduğuna dair herhangi bir ibare koymadılar. Bu, onlara incelediğimiz diğer bazı sitelerin üzerinde büyük bir destek sağladı. Yani paket içerisinde bir diploma olduğu anlaşılmayacak kadar büyüktü, görenler sanırım bir tablo var sanıyordu. Diplomamızı aldık mutluyuz, tavsiye ederiz.Accounts

Free Trial

Projects

SSL

Storage

Domains

Sub-domains

GÖSTERMELİK DİPLOMA

2.000 TL

TEK SEFERLİK

E-Devlet Onayı YOK

Kabartma İşlemeli

Islak İmza

Soğuk Mühür

Orjinal Hologram

Transcript ve Noter Tastiği

Ücretsiz Taslak

LİSE DİPLOMASI

4.000 TL

2.000 TL ÖN ÖDEME X2 TAKSİT

E-Devlet ve Okul Sisteminde Kayıtlı

Kabartma İşlemeli

Islak İmza

Soğuk Mühür

Orjinal Hologram

Transcript ve Noter Tastiği

Ücretsiz Taslak

ÖNLİSANS DİPLOMASI

8.000 TL

2.000 TL ÖN ÖDEME X4 TAKSİT

E-Devlet ve Okul Sisteminde Kayıtlı


Kabartma İşlemeli

Islak İmza

Soğuk Mühür

Orjinal Hologram

Transcript ve Noter Tastiği

Ücretsiz Taslak

LİSANS DİPLOMASI

10.000 TL

2.000 TL ÖN ÖDEME X 4 TAKSİT

E-Devlet ve Okul Sisteminde Kayıtlı


Kabartma İşlemeli

Islak İmza

Soğuk Mühür

Orjinal Hologram

Transcript ve Noter Tastiği

Ücretsiz Taslak

etiketler: sahte diploma inceleme, 2023 sahte diploma, okul kayıtlı diploma tasarımı, e-devlet onaylı diplomalar, diploma tasarım fiyatları

LİSE DİPLOMASI TALEP FORMU

ÜNİVERSİTE DİPLOMASI TALEP FORMU

WHATSAPP YAZIŞMA REFERANSLAR

BASILAN DİPLOMA REFERANSLAR

WhatsApp Yazınız